Wczoraj było Święto Pracy i jak dla mnie był to także dzień pracy

2022-05-01

Wczorajszy dzień będący dniem Święta Pracy który obchodzą ludzie zarówno z lewicy jak i prawicy. Święto to przypomina nam, że można być z siebie dumnym robiąc nawet najbardziej upokarzającą czynność jako pracę. Tak długo jak to ludzkości jest potrzebne tak długo należy takiego człowieka szanować!

Z mojej strony niestety, ale od czwartku miałem ogromny ból głowy i wszystko co zaplanowałem na zeszły tydzień będę musiał zrobić w tym. Także jak widzicie w górnym menu zniknęło menu OpenSource, a w jego miejscu pojawiła się rozwijana lista, w której to zawarte jest nie tylko wcześniej wspomniane przeze mnie łącze do źródeł programu. Lista ta wynikła między innymi z podziału bloga. Obecnie składa się z trzech części. Pierwszą jest tradycyjnie blog, który obecnie czytasz i znajdują się w nim informacje o rozpowszechniamy oprogramowaniu. Drugim tworem są moje przemyślenia na różne tematy, często będą to skargi na to w jakich warunkach niestety, ale musimy żyć. Na koniec jest jeszcze trzecia część dodana do strony, na której będą znajdowały się opisy programów których często używam.

Dodatkowo do moich stron z prośbą o zapisanie mi 1% z podatków lub dokonania datków, abym mógł nadal rozwijać oprogramowanie musiałem ukrócić czynności z kontaktem. Dostaję tyle e-maili z tych dwóch stron, że głowa boli. Wprowadziłem tam token, który trzeba każdorazowo wypełniać, aby wysłać formularz.