phpBlueDragon DMS

Narzędzie przeznaczone do zbierania dokumentów oraz nadawania im opisów. Kiedy będziesz pracował w biurze, będziesz miał nie małą kolekcję dokumentów lub będziesz chciał zeskanowane dokumenty ułożyć w jakiś logiczny sposób program phpBlueDrgon DMS jest idealnym rozwiązaniem.

Dokumenty można katalogować w sprawy w których można dodać pod-kategorie gdzie znajduje się miejsce dla twoich dokumentów. Dzięki takiemu segregowaniu od razu będziesz wiedział, gdzie znajduje się poszukiwany dokument. Jest to lepszy sposób na sprawdzenie co zawierał niż przeszukiwanie dziesiątek segregatorów na półkach aby odnaleźć jego treść. Dodatkowo mogą być to dokumenty podpisane certyfikatem, dzięki czemu będzie można być pewnym iż zostały zapisane w programie przez ciebie.

Istnieją dwie wersje programu. Pierwsza mająca możliwość instalacji na Twoim komputerze, którą będziesz mógł wywołać poprzez menu Start. Druga wersja to tak zwana wersja portable. Dzięki niej można na przykład utworzyć swój zbiór dokumentów na dysku zaszyfrowanemu dzięki TrueCrypt, VirtualCrypt lub jakiejkolwiek innej technologii.

Program mały i nie potrzebuje ogromnych zasobów systemu. Daje ci możliwość wglądu do plików oraz ich przywrócenia po usunięciu.

.

Dokumentacja

Requirements

The requirements are absolutely without which you can not use the software due to its construction and to facilitate the interface for the user.

requires
Microsoft Framework 4.6


Changelog

The list of changes accomplished in the program since his uprising.

ver.1.0.1
 


  • In the main window splitContainers now have a locked possibility to change the size.
ver.1.0.0
 


  • Publication