phpBlueDragon
UWAGA! Aktualna strona jest prowadzona pod adresem: phpBlueDragon.eu. Treść na tej stronie jest nieaktualizowana od sierpnia 2018 roku.

Wiadomość – załączniki

Podczas dodawania lub edycji wiadomości mamy możliwość dodania również do niego załączników używając przycisku Attachements. Po kliknięciu pojawi się okno w którym dostępne są dodane załączniki.
Dodania nowego pliku dokonamy poprzez kliknięcie na przycisk Add atachement i wybraniu odpowiedniego pliku.
Możemy zarówno dodać jak i usunąć załącznik. Wystarczy zaznaczyć go poprzez jedno kliknięcie w oknie, a następnie wybranie przycisku Delete.


 
Uwaga
Można dodać każdy rodzaj pliku. Musisz jednak pamiętać o tym iż niektóre serwery na przykład Gmail odrzucają listy e-mail wraz z plikami wykonywalnymi takimi jak EXE i MSI. Nawet jeżeli plik umieścisz w archiwum ZIP Gmail także odrzuci taki list. Najważniejszym elementem jest to iż nie zostaniesz o tym nawet poinformowany. Zalecam używania linków umieszczonych wewnątrz listu do pobrania programów.
 
Uwaga
Należy zwrócić szczególną uwagę na wielkość pliku wraz z załącznikiem. Serwery mają ograniczenia co do plików przesyłanych za ich pomocą. Wysyłanie mailingu z dużym plikiem będzie trwało o wiele dłużej ze względu na konieczność wkomponowania elementu dysku do treści e-mail.

 
Copyright © 2015-2017 - by Łukasz SOS | O Autorze | Tagi | Blog | Linki | Zaloguj