phpBlueDragon
Obecnie strona jest prowadzona pod adresem: phpBlueDragon.eu. Ta strona będzie przeznaczona do publikacji aktualności oraz innych materiałów.

Opcje systemu

Konfiguracja systemu taka jak tekst w znacznikach title oraz meta, nasz główny adres e-mail z którego będą wysyłane listy e-mail do innych użytkowników przez system jest dostępny w konfiguracji systemu.

Najeżdżamy na menu Inne, a z niego wybieramy pozycję Opcje. Strona zawiera formularz z kilkoma polami: Tytuł strony – tekst będący tytułem strony znajdujący się na górnym pasku przeglądarki będący zawartością znacznika TITLE, Opis strony przeznaczony jest do poinformowania robotów wyszukiwarek jakie materiały są zawarte na stronie, Słowa kluczowe strony – przeznaczony na wpisywanie jedno lub dwu wyrazowych określeń jakie elementy znajdują się na stronie. Obie te wartości znajdują się w części META witryny. Następnym polem jest Adres e-mail – to z niego będą wysyłane wszystkie powiadomienia z systemu, a także Ilość wiadomości wysyłanych przez CRON-a – określającym maksymalną liczbę e-maili wysyłanych z systemu poprzez CRON. Kiedy zakończymy konfigurowanie oprogramowania klikamy na przycisk Aktualizuj.

opcje_systemu

Copyright © 2015- 2020 - by Łukasz SOS | O Autorze | Tagi | Blog | Linki | Zaloguj