phpBlueDragon
UWAGA! Aktualna strona jest prowadzona pod adresem: phpBlueDragon.eu. Treść na tej stronie jest nieaktualizowana od sierpnia 2018 roku.

PhpBlueDragon Mailer mailing

Zbyt drogie wysyłanie newslettera lub e-zina poprzez systemy płatnych mailingów? Chciałbyś aby treść wiadomości została wysłana tylko do osób, które znajdują się na liście, a nie poniewierała się w jakimś systemie? Chciałbyś aby twoje e-maile zawierały jedynie Twoją treść zamiast podoklejanych na jej końcu linków przez systemy przeznaczone do wysyłania listów e-mail? Wiadomości nie docierają do odbiorów ponieważ, adres IP serwera trafił na czarną listę? Pytań jest o wiele więcej, a ja chciałbym ci przestawić system do wysyłania wiadomości e-mail, który zainstalujesz na własnym serwerze za pomocą instalatora, gdzie w kilku krokach wypełnisz pola i system będzie gotowy.

Rozsyłanie wiadomości nie będzie cię kosztowało tak jak w przypadku systemów z płatnym przeprowadzaniem mailingu. Płacisz jeden raz za oprogramowanie i jest to koniec kosztów, zamiast płacić comiesięczny abonament oraz za użytkowanie systemu i dodatkową kwotę za nadmiarowe wiadomości wysłane z Twojego konta.

System zapewnia poufność – wiadomości są widoczne tylko dla ciebie oraz osób do których je wysłałeś. Brak ograniczenia rozmiarów załączników – możesz dodawać jakiej wielkości pliki chcesz. Brak ograniczenia rodzajów plików – system znajduje się na twoim serwerze i to Ty decydujesz co chcesz wysłać do osób. Brak linków na końcu e-maila czy kontrolę na tym z jakiego adresu IP jest wysyłana wiadomość. Tworzenie wiadomości jest niezmiernie proste, wystarczy wypełnić formularz i kliknąć na przycisk Wyślij. System został wyposażony w zbieranie statystyk dzięki którym będziesz mógł sprawdzić jaki adres e-mail i kiedy otworzył wiadomość oraz z jakiego adresu IP to zrobił. Możesz dowiedzieć się więcej na temat PhpBlueDragon Mailer na jego stronie domowej gdzie znajduje się jego pełna dokumentacja.

Copyright © 2015-2017 - by Łukasz SOS | O Autorze | Tagi | Blog | Linki | Zaloguj