phpBlueDragon WykopAPI

Pewnie nie raz słyszałeś o portalu Wykop, może masz tam konto i chciałbyś czytać wiadomości w trochę inaczej sformatowany sposób oraz mieć dostęp do najbardziej interesującej właśnie Ciebie treści? Przedstawiam WykopApi który jest wyposażony między innymi w: przeglądanie wpisów polecanych, wpisów z wykopaliska, wpisów będącymi hitami roku, wpisów będącymi hitami ostatniego miesiąca, dwóch ostatnich miesięcy, trzech ostatnich miesięcy. Program został także wyposażony w przeglądanie wpisów w mikroblogu, gorących dyskusji w mikroblogu, przeszukiwania według słowa kluczowe oraz tagu działu mikroblog.

Dodatkowo w systemie tym możesz dodawać komentarze zarówno do interesujących cię wpisów jak i dla własnego mikrobloga. We wpisach można stosować wszystkie opcje dostępne także w serwisie Wykop takie jak: pogrubienie, przechylenie, cytat, link, kod, spojler, emotikony oraz pliki. Elementy w postaci plików można zarówno wstawiać w postaci adresu URL z internetu jak i ładować do programu z dysku lokalnego.

Chciałbyś hurtem wykopać lub zakopać wpisy na wykopalisku, polubić wpisy na mikroblogu oraz dodać oceny dla komentarzy. Sekcja SPAMowanie służy właśnie do tego typu akcji. UWAGA: autor oprogramowania nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zablokowania twojego konta na Wykopie. Bądź rozsądny i używaj tych opcji z umiarem! W sekcji spamerskiej znajdują się łącza która pozwalają na plusowanie oraz minusowanie wpisów z działu popularne, plusowanie oraz minusowanie dla wpisów z wykopaliska, dodawanie plusów do wpisów z mikrobloga w gorących z ostatnich 12-stu godzin, dodawanie plusów lub minusów dla komentarzy w odpowiedniej kolejności po dodaniu wpisów zarówno w polecanych jak i w wykopalisku.

Na koniec przedstawiam również ułatwienie dla osób, które chciałyby aby cały proces został zautomatyzowany. Łącze CRON w którym można ustawić co skrypt ma plusować, co minusować oraz w jakim czasie to znaczy w jakich godzinach ma wykonywać swoje zadanie. Wystarczy ustawić w tym miejscu odpowiednie wartości, dodać ścieżkę do pliku do oprogramowania CRON i można usiąść spokojnie, aby konto było cały czas aktywne.

Życzę miłej zabawy podczas korzystania z programu.

[[download_wykopapi]]

Program

Dostęp do API Wykopu

Użytkownik

Wpisy

Plusy i munusy

Requirements

The requirements are absolutely without which you can not use the software due to its construction and to facilitate the interface for the user.

The system needs to act (server)

requires
Apache Web server with mod_rewrite module


requires
PHP 5.6


requires
MySQL 5


The work requires (your browser)

requires
JavaScript


requires
Browser with AJAX


During the installation of some of these requirements is checked by the installer.

Changelog

ver.1.0.1
 


  • OpenSource Publication
ver.1.0.0
 


  • Creation software