phpBlueDragon WordOperation

Oprogramowanie posiada możliwość konwersi dokumentów MS Word *.doc oraz *.docx do formatów: PDF, obrazów, RTF, Text, HTML, ODT oraz EPUB. Wszystkie formaty w jednym miejscu i można je przekonwertować zupełnie za darmo na swoim komputerze. Zaletą tego programu jest fakt, iż posiada możliwości konwersji zarówno do formatu PDF jak i EPUB. Osoby piszące dokumentację, instrukcję obsługi czy też książkę zapewne wiedzą, że aby skonwertować do tych dwóch formatów potrzebne są dwa narzędzia. Ja połączyłem wszystko w jedno. Dodatkowo korzystasz z oprogramowania na własnym komputerze. Ile razy konwertowałeś używając darmowych narzędzi w Internecie? Teraz zadam ci pytanie: ile razy czytałeś regulamin strony, na której była dostępna konwersja? Właśnie dlatego osoby używające takich witryn są później zakończone publikowaniem ich dokumentów w Internecie. Twórcy witryn zajmujących się darmową konwersją zastrzegają sobie możliwość publikacji dokumentów na własnych serwerach, aby wyszukiwarka Google znalazła tekst i uznała go za autentyczny, a wasz wrzucony później zostanie uznany za kopię. Przykładów są tysiące, tak na przykład jedna z osób korzystając z strony, na której była darmowa konwersja wrzuciła swoje wyniki badań. Jakież było niezadowolenie osoby, kiedy w Internecie pojawiła się informacja na co jest chora, jej imię i nazwisko oraz kompletny adres. Dlatego polecam to oprogramowanie, jest dostępne za darmo na licencji freeware. Nie przesyła żadnych dokumentów na serwer, tylko robi konwersję u ciebie na lokalnym komputerze.

Oprogramowanie posiada także możliwość hurtowego zabezpieczenia dokumentów za pomocą hasła. Dzięki temu do dokumentów nie uzyska dostępu nikt kto takiego hasła nie zna. Można także za jego pomocą usunąć hasła z wszystkich dokumentów za pomocą opcji usuwania haseł. UWAGA: możliwość usunięcia hasła przy jego nieznajomości jest bardzo łatwe. Dlatego też nie polecam tej opcji. Dokumenty najlepiej zabezpieczyć używając oprogramowania VeraCrypt.

Kolejnym ważnym elementem jest zabezpieczenie dokumentu przed przypadkową jego zmianą spowodowaną na przykład przez nieuważne obchodzenie się z klawiaturą komputerową. Dzięki nałożeniu zabezpieczenia wszystkie dokumentu otrzymają status tylko do odczytu. Za pomocą oprogramowania można także zdejmować takie zabezpieczenie plików w sposób hurtowy dodając pliki do oprogramowania.

Dokumentacja

Requirements

The requirements are absolutely without which you can not use the software due to its construction and to facilitate the interface for the user.

requires
Microsoft Framework 4.6


Changelog

List of fixes since the software was developed.

ver.1.0.0
 


  • I have corrected the headers when executing the option.
  • II removed methods which were not referenced.
  • II've added try catch to methods that may cause an error by mistakenly pressing the interface button.
  • II fixed the thread cancellation in case of pressing the Cancel button during the process. Only one thread was set in the method regardless of which method called it. Based on the variable containing the location I've chosen the appropriate thread. For additional security I added a try catch instruction.
ver.1.0.0.beta
 


  • Publication