phpBlueDragon PassDesktop

Narzędzie przeznaczone do przechowywania haseł w bezpiecznym miejscu dzięki ich zaszyfrowaniu. Umożliwia utworzenie nieograniczonej liczby plików, z których każdy zawiera zbiór haseł.

Hasła są chronione dzięki szyfrowaniu osobnym kluczem wszystkich informacji w danym pliku. Dla każdego pliku tworzony jest osobny klucz.

Oprogramowanie powstało w dwóch wersjach. Pierwsza przeznaczona jest do instalacji na swoim komputerze, a druga do uruchamiania w trybie Portable.

Być może jesteś w domu lub miejscu pracy gdzie za pomocą specjalnego programu przechowujesz hasła dostępu? Kiedy potrzebujesz hasła, aby zalogować się do programu, wystarczy włączyć program, wybrać odpowiedni plik i wpisać swoje hasło dostępu. Dzięki temu możesz się zalogować na swoje konto, a następnie zabrać hasło do dowolnego systemu, e-mail, CMS.

Oprogramowanie to posługuje się szyfrowaniem według aes-256-cbc, które jest najbezpieczniejsze na czas powstania aplikacji. Będziesz mógł zdefiniować nieograniczoną liczbę kategorii, dla każdej kategorii nieograniczoną liczbę pod-kategorii. W kategoriach oraz pod-kategoriach będą znajdować się zapisane przez ciebie: tytuł strony, użytkownik, hasło, adres URL oraz notatki.

Bardzo polecam korzystanie z systemu. Pamiętaj jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa powinieneś zmieniać hasło do swojego zbioru przynajmniej raz w miesiącu!

[[download_passdesktop]]

Dokumentacja

Requirements

The requirements are absolutely without which you can not use the software due to its construction and to facilitate the interface for the user.

requires
Microsoft Framework 4.5


Changelog

The list of changes accomplished in the program since his uprising.

ver.1.0.0
 


  • Creating software